Ботев (Пловдив)победи с 2:0 Ботев (Гълъбово) в контролна среща. Мачът се игра на базата на "жълто-черните" в Коматево.

За "канарчетата" титуляр започна младият нападател Запро Динев, дошъл на проби от Беласица (Петрич). Още в 10-ата секунда Антонио Вутов излезе на удобна позиция, но вратарят на съперника отрази удара му. След две минути той направи същото и след изстрела на Джонатан Перейра. "Жълто-черните" продължиха да доминират, а гостите разчитаха на контраатаки. При една от тях стражът на Ботев (Пд) Иван Чворович отрази удар на противников състезател. Две минути по-късно Антонио Вутов стреля, но вратарят на противника спаси. В 29-ата минута гостите пропуснаха да открият резултата. След четери минути Радослав Терзиев и Диого Кампос комбинираха пред наказателното поле на гостите, последва пас към Антонио Вутов и той стреля от 15 метра, защитник блокира удара. Домакините започнаха по-активно второто полувреме. Четири минути по-късно Антонио Вутов изведе на удобна позиция Запро Динев, но удара му бе отразен от вратаря на гостите.

В 54-ата минута Васил Шопов пусна извеждащ пас към Запро Динев, който прати топката покрай вратаря, а  Иван Василев на шпагат вкара топката във вратата на съперника за 1:0. В 86-ата минута   Антонио Вутов пусна наляво към Димитър Тонев, който залъга играч на гостите и центрира остро, а защитник на Гълъбово прати топката в собствената си врата за 2:0. В 90-ата минута вратарят на домакините Мартин Димитров спаси дузпа

Ботев (Пловдив): Иван Чворович, Джонатан Перейра, Костадин Ничев, Димитър Пиргов, Филип Филипов, Радослав Терзиев, Станислав Шопов, Васил Шопов, Запро Динев, Диого Кампос, Антонио Вутов (Мартин Димитров, Кристиан Димитров, Благовест Данчев, Иван Василев, Димитър Тонев, Димитър Балинов, Костадин Ничев)