Националният отбор на България не успя да се върне на първото място в група 3 на Лига "С" от Лигата на нациите.  Възпитаниците на Петър Хубчев   най-силния си мач от началото на кампанията в гостуването на Кипър, но въпреки това стигнаха само до 1:1. На стадион "ГСП" в Никозия "лъвовете" куп положения, а също така имаха претенции за четири дузпи , като накрая изравниха от 11-метров наказателен удар в 89-ата минута. Николай Димитров-Хичо беше точен, след като преди това в 24-ата минута Захариу даде аванс на домакините при първата им реална атака.

Това е първо равенство на "лъвовете", които имат 10 точки, колкото и лидерът Норвегия. Скандинавците също завършиха 1:1, като губеха почти до края на мача в Любляна. Северняците продължават да имат предимство от един гол пред родните национали, които имат шанс в последните 90 минути да спечелят групата. Словения гостува в София, а Кипър приема Норвегия.