"Загубихме след груба наша грешка. Просто такива подаръци водят до поражения.  Минаването  през полиграф също ни натежа и се отрази негативно. Попитайте собственика и директорите защо го направиха Явно не ни вярват. Това минаване през полиграф не беше нужно на никого", заяви футболистът на Ботев Тодор Неделев след загубата с 0:1 от ЦСКА София.

"Не заслужавахме за загубим. През първото полувреме играхме силно, дори по-добре от съперника и можехме да поведем в резултата. ЦСКА ни победи без да ни превъзхожда.  На почивката си говорихме, че не трябва да позволяваме на съперника да ни притиска и да държим топката. Разочарован съм, защото загубихме мач, в който не трябваше да падаме. Тодор  Неделев помагаше в дефанзивен план. В предни позиции знаем какво може, но днес не съумя да го направи и не само той в този тежък мач. В Ботев съм старши треньор. Какви са решенията на ръководството трябва да попитате  тях. Във вторник чух че се минава да полиграф Аз не съм  минал. Няма и какво да крия. Не бих се и съгласил да минавам Не знам защо играчите бяха подложени на това", заяви старши треньорът на Ботев Желко Петрович..