Ботев (Пловдив)  загуби  катастрофално с 0:5 от ЦСКА !–"/ като гост в мач от осмия кръг на Първа лига. в среща от 8-ия кръг на efbet Лига. Хеттрик за новаците вкара Мартин Камбуров. Двубоят  започна двуостро и в първия половин час нямаше индикации, че домакините ще стигнат до толкова изразителна победа. Дори напротив, в първите минути вратарят им Даниел Наумов имаше работа и спаси няколко опасни изстрела към вратата си.

Всичко обаче се промени в 36-ата минута, когато новаците получиха правото да изпълнят дузпа за игра с ръка на бранител на Ботев в наказателното поле.

Мартин Камбуров бе точен за 1:0, а секунди преди почивката ветеранът комбинира с Галин Иванов, който от воле с левия крак вкара за 2:0.

Пет минути след подновяването на играта Георги Русев също записа името си сред голмайсторите, а между 64-тата и 68-мата минута Камбуров оформи хеттрика си с нови два гола, с които резултатът набъбна до 5:0. Атанас Илиев от гостите имаше възможности на няколко пъти да се разпише, но пропусна.