Локомотив (Пловдив) загуби гостуването си на Левски (София) с 0:1. Единственото попадение в срещата падна от дузпа, реализирана от Найджъл Робърта.

В 10-та минута изстрел на Здравко Димитров от Левски мина встрани от целта. В 16-та минута Милош Петрович бе заменен принудително, защото получи удар в скулата. В 35-та минута Момчил Цветанов върна топката назад, пасът бе пресечен от Насиру Мохамед, който влезна в наказателното поле и бе съборен от Петър Витанов. Съдията Валентин Железов отсъди дузпа, която бе реализирана от Найджъл Робърта.

В началните минути на втората част Георги Минчев засече центриране от ляво, но ударът му с глава мина над целта. В 69-та минута Кристиан Гомис бе близо до това да изравни. Защитникът засече центрирана топка от Умарбаев, а топката мина на сантиметри от страничния стълб на Левски. В последните минути Локомотив потърси изравнявне, но нови голове не паднаха.