Ботев Пловдив победи с 3:0 Царско село в контрола

Ботев Пловдив победи с 3:0 Царско сила в контролна среща. Двубоят на се игра на базата на "канарчетата" в Коматево. Домакините наложиха надмощие още в началото на двубоя. В 34-ата минута Филип  Филипов центрира и сложи топката на главата  Атанас Илиев който не пропусна да забие кълбото в горната лява сглобка за 1:0. Три минути по-късно. Слечво   Шоколаров  центрира, а Панайотис Лука от гостите в опита си да избие топката си вкара ефектан автогол с глава за 2:0. Футболистите на Царско село реагираха и пренесоха играта в полета на пловдивчани, но вратарят Георги Аргилашки не позволи да мубъде отбелязан гол. Играчите на Ботев започнаха по-силно второто полувреме. В 54-ата минута Филипов напредна по дясната зона и успя да успокои пас по въздух, като без да се бави пусна по земя към връхлитащия  Атанас Илиев, за който не остана друго освен да прати технично топката по земя в близкия ъгъл за 3:0. До края на мача и двата отбора направиха по няколко пропуска, и така резултата се запази.