След 29 години прекарани в чужбина, от които 22 в Китай, след многобройни изложби в Пекин и Шанхай, в Москва и Германия, след множество артистични проекти, реализирани на двата континента, художникът Ангел Гешев се завърна в родния си град Пловдив, където на 19 декември 2015 година откри своя галерия, носеща името "Arsenal of art".
Стотици гости, сред които Кметът на Пловдив инж.Иван Тотев, заместник-кмета Стефан Стоянов и Амелия Гешева, директор на Общински институт „Старинен Пловдив“ уважиха събитието. За първата изложба, Ангел Гешев избра да покани 19 художници, все известни пловдивски имена и близки приятели, за да покаже, че изкуството е оръжие. Името на галерията "Arsenal of art" носи точно тази идея. На първия етаж на най-новата пловдивска галерия в кв.Капана, на ул. „Магура“ № 4, със свои творби се представиха: Ангел Герджиков, Ангел Гешев, Атанас Хранов, Анастас Константинов, Борис Богданов, Васил Стоев, Вълчан Петров, Николай Кучков, Николай Няголов, Лина Маджарова, Пенка Никова, Цвятко Сиромашки, Свилен Константинов, Стоян Заваринов, Петър Дочев, Илия Желев, Станимир Видев, Иван Шишков и Маргарита Джарова.
На откриването, което започна в 17 часа и продължи до късните часове на нощта присъстваха стотици гости, много приятели, колеги, почитатели. Върху фасадата на сградата, дълга 13 метра бе прожектиран филма на Ангел Гешев "Глаголицата". Това е третата публична прожекция, която той прави на открито след Китай и Москва. Мястото на новата галерия съвсем не е избрано случайно. Кварталът на творческите индустрии кипи от свой собствен артистичен живот, от изложби и културни събития и според Ангел Гешев, освен че носи духа и аромата на древният и вечен Пловдив, със своите повече от 60 самостоятелни локации е място, което младите хора в Пловдив вече припознават като свое пространство за срещи и творчество.
Амбицията на Ангел Гешев е да превърне най-новото културно пространство в Пловдив в уютно и приятно място за срещи на творци от всички жанрове, на приятели и ценители. В него, освен изложби, ще се представят книги, музика, модерни форми. Най-важното за новото място, според собственика – художник и галерист е то да носи онзи дух и атмосфера, заради които наричат Пловдив „специален и уникален град“, Градът на художниците и на свободния артист и творец.