Чистката в Ботев (Пд), след слабите резултати на тима започна с отстраняването на четирима футболисти от мъжкия състав. Това са Иван Стоянов, Стенио дос Сантос, Милен Какарин и Даниел Кутев. Въпросните футболисти са получили инструкции утре да не идват на тренировка, а освен това са заплашени да бъдат освободени дисциплинарно. Решението за раздялата с тях е взето съвместно с треньора на тима Николай Киров, който нееднократно изрази недоволство от слабата селекция.
Иван Стоянов и Стенио дос Сантос получиха възможност за изява и дори бяха основни фигури в състава на Николай Киров. Милен Кикарин и Даниел Кутев имаха епизодични шансове за изява, но явно не са оправдали очакванията.
Остро реагира на това Милен Какарин, който изрази мнението си чрез личния си профил във фейсбук, а съобщението гласеше: "Много мразя, когато някакви отрепки се подиграват с труда ми. Много скоро ще кажа някои истини, от които ще ги заболи много хора. Много скоро ще си отворя устата, а, повярвайте, имам какво да кажа! Няма да позволя някой да се подиграва с мен и моя труд... Никога!!!"
