Л
Локомотив Пловдив и Левски София завършиха 1:1 при завръщането на Станимир Стоилов начело на "сините" в мач от седмия кръг на Първа лига.  При първата атака на сините във втората минута Радослав Цонев стреля с глава в ръцете на Илко Пиргов.  Шест минути по-късно Конър Руан центрира остро по земя в наказателното поле, но Гьоко Зайков изби в корнер. При неговото изпълнение Николай Михайлов изби топката, към която се насочи Бирсент Карагарен. Андриан Краев го атакува и домакините поискаха дузпа. Съдията Никола Попов обаче прецени, че няма основания да я отсъди. В 13-ата минута вратарят на гостите изби топката след удар на Парвиз Умарбаев. Седем минути по-късно Илко Пиров изби топката след шут на Гьоко Зайков. Гостите поведоха в резултата в 37-ата минута Здравко Димитров стреля с глава, Илко Пиргов парира удара, но токежоно кълбо попадна в Борислав Цонев, което отблизо се разписа за 0:1.  Ситуацията бе разгледана с ВАР, като в крайна сметка се видя, че няма нарушение на правилата и попадението бе зачетено.
 В 40-ата минута вратарят на домакините получи жълт картон за бурен протест и агресивно поведения към съдията Никола Попов заради негово отсъждане.
 Домакините започнаха по-активно второто полувреме. В 49-ата минута Милош Петрович стреля с глава, но Николай Михайлов изби под гредата. Четири минути по-късно Парвиз Умарбаев стреля над вратата. "Черно-белите" изравниха в 73-ата минута. Бирсент Карагарен подаде на Георги Мончев, който от удобна позиция бе точен за 1:1. Три минути по-късно . Георги Миланов с красив изстрел в горния ляв ъгъл реализира за 1:2. В 80-ата минута Димитър Илиев изравни за 2:2 с изстрел с левия крак. В 87-ата минута Артур Крачун стреля опасно с глава, но Николай Михайлов  на "сините"  изби в корнер. В 90-ата минута Петър Витанов уцели гредата