Локомотив Пловдив завърши 1:1 със Славия като гост в мач от 18-ия кръг на Първа лига.

Гостите поведоха с гола на Йосип Томашевич в 35-ата, но Кристиан Добрев изравни в пет минути по-късно. В началото на второто полувреме гол  на Георги Минчев беше отменен заради засада.

Юношата на Локомотив Иван Сулев дебютира днес в професионалния футбол на 15 години, 2 месеца и 24 дни!
С това той изпреварва постижението на Еяд Хамуд от дербито с Ботев на 20.11.2016г. (15 години, 3 месеца и 27 дни).
Номер 1 в тази класация за Първа лига е Янко Кирилов, който дебютира на 15 години, 2 месеца и 11 дни за Левски срещу Миньор през 1961г.
Сулев вече става първи по този показател в историята на Локомотив и втори в елита на България!
Талантът е записал минути за представителния тим и в няколко приятелски срещи.