Григор Димитров победи Новак Джокович в демонстративен мач по тенис игран в София. Българинът спечели с шампионски тайбрек, след като преди това двамата си размениха по един сет. Двамата големи спортисти направиха шоу пред 12 500 зрители в "Арена София".
Димитров спечели първия сет с 6:4. Джокович първи направи пробив за 2:1, но още в следващия гейм загуби подаването си. След това се игра равностойно, преди българинът да стигне до нов брейк за 6:4, с който затвори частта.

Във втората част Джокович доминираше. След 2:2 той взе четири поредни гейма за 6:2 и изравни резултата.

В решаващия тайбрек Григор се оказа изоставащ с 2-4, но бързо обърна резултата за 5-4. Минипробив изведе Димитров напред за 6-5, а после той увеличи преднината си до 8-5. Димитров стигна до мачбол при 9-6 и отново пусна едно от хлапетата, подаващи топките да играе на негово място, а то приключи двубоя с хубав удар с лявата ръка за 10-6.