Жители на район "Северен" сигнализираха кмета на Пловдив Костадин Димитров   за неподдържано оградено междублоково пространство. Това те сториха в групата Забелязано в Пловдив - Seen in Plovdiv и публикуваха снимки от мястото. Ето какво написаха недоволните граждани.

Забелязано в Пловдив - Seen in Plovdiv
 ·
До Кмета на община Пловдив


Сигнал
Уважаеми господин Кмет,
С настоящия сигнал Ви уведомявам за неподдържано оградено междублоково пространство, намиращо се на адрес бул."Дунав" №4.
Теренът е обрасъл с висока растителност и треволяци, което създава предпоставки за наличие на змии и други вредители и представлява опасност за живущите в района.
В непосредствена близост се намират детски площадки, които също не се поддържат в добро състояние, а кошчетата за отпадъци са препълнени и не се почистват редовно.
Моля да бъде извършена проверка и да бъдат предприети необходимите мерки за почистване и обезопасяване на района.