Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса. Капитанът на „канарчетата“ вече е без помощните патерици и шината.
 От днес техничарят  стартира втория етап от своето възстановяване. През следващите седмици „осмицата“ ще набляга на упражненията във фитнеса.
 В следващия етап, който се очаква да започне след около два месеца, любимецът на феновете ще започне работа на терен под ръководството на кондиционния треньор на клуба.