Ботев Пловдив ще изиграе още две контролни срещи през настоящата седмица.

В петък „канарчетата“ ще се изправят срещу Арда от 10:00 часа на Футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“.

В събота от 20:00 часа на стадион „Христо Ботев“ пловдивчани ще премерят сили с ФК Балкани. Тимът от Косово е участник в Лигата на конференциите.

И двете контролни срещи ще бъдат със свободен вход за фенове и представители на медиите.