Спартак (Пловдив) постигна договорка с нападателя Тодор Тодоров, който ще продължи да защитава цветовете на клуба и през следващия сезон.
След проведените разговори между ръководството и футболиста бе постигнато споразумение, с което голмайсторът остава част от отбора. Това е важна стъпка в изграждането на конкурентоспособен състав за предстоящата кампания.
В клуба изразиха удовлетворение от постигнатата договорка и пожелаха на Тотор Тодоров здраве, много голове и още успехи с екипа на спартаклии.
