„Дузпата и червият картон си убиха. Започнахме много добре мача в първите 10-15 минути имахме и шансове да открием. Загубихме обаче много топки, липсваше ни и последното подаване, това не е добре. През втората част тази дузпа ни уби. Трябва да отбележим, че Фернандо Виана игра за първи път от три месеца. Кристиан Димитров показа характер, защото беше контузен, но игра. След червения картон нямахме шанс. Мисля, че през първото полувреме нямахме такова напрежение. Допуснахме обаче персонални грешки. Загубихме точки пет точки от персонални грешки. Пуснах Лазар Марин като крило, потърсих промяна. Въпреки, че това не е моят начин на игра.“, заяви старши треньорът на Ботев Желко Петрович след загубата с 0:2 от Берое.