
Утре- 29 юли, движението при 16-и км на АМ „Тракия“ в посока Бургас ще е в две ленти поради монтаж на пътни знаци. Дейности ще се изпълняват в крайна дясна активна лента в платното за Бургас и в средната разделителна ивица. Трафикът ще преминава в лява активна лента и в изпреварващата.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.